Jdi na obsah Jdi na menu
 


Piano Party

Atraktivní ONE-MAN-SHOW klavíristy a zpěváka Radima Linharta, při kterém se diváci mohou přesvědčit o pravdivosti zápisu v Guinessově knize rekordů. Nabídka je opravdu pestrá: světové evergreeny (Beatles, Presley, Sinatra), české evergreeny (Semafor, Ježek, Matuška), populární klasika (Mozart, Bach), jazzové standardy (Gershwin, Ellington), muzikálové a filmové písně, lidová hudba z celého světa, country, rock'n'roll, swing, 30. léta, árie z oper a operet, populární písně české, americké, britské, francouzské, italské, španělské, ruské, norské, finské, švédské, japonské a jiné zpívané v češtině, angličtině, francouzštině, italštině a španělštině. Pořád je možno doplnit o další hudebníky a zpěváky. Neocenitelné pro rodinné oslavy a firemní večírky.

 

 

Linhart Swingers

Kapela rekordmana Radima Linharta sestavená z neméně zdatných hudebníků - zpěváků - bavičů - sólistů. Kapela spolupracuje s řadou předních osobností populární hudby: Evou Pilarovou, Ondřejem Rumlem, Ilonou Czákovou, Davidem Mattiolim, Heidi Janků, Marií Rottrovou a dalšími.  Nabízí široké spektrum hudby z oblasti swingu, rok'n'rollu, oldies ale i běžný taneční repertoár.

 

..............................................................................................................................................................

 

tady bude fotka Young Jazz Blood, kterou ti pošlu mailem

 

 

..............................................................................................................................................................

Radim Linhart(and - jako takovej ten preclík, já ho neumím udělat) Young Jazz Blood 

Jazzový kapela sestavená z nejlepších mladých  jazzových muzikantů, doplněná podle potřeby o zpěvačku či zpěváka a hrající moderní jazzový repertoár.

 

Stewie Wonder Revival

Zajímavé a atraktivní jazzové uskupení - sedmičlenná revivalová kapela, která hraje a zpívá písně jedné z největších osobností světové pop music Stevieho Wondera.